» Vyjímečně dělám laye - pokud máš zájem: ZDE

• Náběr Wardrobe + Affs: TADY

Synopsis

TVD- 4x06- We All Go A Little Mad Sometimes- Synopsis

26. října 2012 v 10:00 | MaCi

• ELENINA NOVÁ NOČNÍ MŮRA - Hrůzostrašné halucinace, které Elenou otřásají a zmatou ji, způsobí, že se dopustí nebezpečné chyby. Po tom, co Klaus prozradí Stefanovi znepokojující informáce o Elěne, vezme věci do vlastních rukou. Profesor Shane odhalí Damonovi a Bonnie příběh starověké magie. S Klausovou a Stefanovou pomocí začne Jeremy novou kapitolu svéjho života. Zatím, co se Elena konečně přizná Stefanovi s bolestivou osobní informací, Matt poskytne Damonovi určité informace o profesorovi Shaneovi.

TVD- 4x05- The Killer- Synopsis

18. října 2012 v 16:40 | MaCi

• ZNAČKA LOVCŮ - Stefan a Klaus vytváří znepokojující spojenectví, aby se pokusili zabránit šíření strachu, které Connor rozpoutal ve městě. Když si Connor bere Jeremyho, Matta a April, jako rukojmí do Grillu, Stefan a Damon mají vážné neshody o tom, jak nejlépe postupovat při akci a Elena je opět chycená mezi dvěma bratry. Situace rychle nabere násilnosti, když Klaus pošle jednoho svého hybrida, Deana, aby se postavil Connorovi. Caroline je překvapená, když najde Hayley v sídle Lockwoodů. Mezitím, Professor Shane spolupracuje s Bonnie, aby jí pomohl přenést se přes strach a vinu.

TVD- 4x04- The Five- Synopsis

11. října 2012 v 15:53 | MaCi

• PÁRTY BRATRSTVA A FLASHBACK DO 12. STOLETÍ V ITÁLII - Damon (Ian Somerhalder) jede spolu s Elenou (Nina Dobrev) a Bonnie (Kat Graham) navštívit Whitmoreskou univerzitu, kde profesor Shane (hostující hvězda David Alpay) převzal studium okultních věd, které předtím vyučovala Bonniina babička. Na kostýmové pátry bratrstva, Damon využívá divoké scény, aby dal Eleně lekci, jak si vybírat oběť. Rebečina (Claire Holt) snaha, jak získat Mattovo (Zach Roerig) odpuštění je neúspěšná, ale je fascinovaná novinkami od Klause (Joseph Morgan). Když se Stefan (Paul Wesley) vyptává Klause ohledně Connorových (hostující hvězda Todd Williams) motivů, Klaus prozradí hodně dávné setkání s mocnou skupinou lovců upírů, ale je to Rebekah, kdo přináší informace, které Stefana šokují.

TVD- 4x03- The Rager- Synopsis

4. října 2012 v 16:18 | MaCi

• NAROZENA, ABY BYLA DIVOKÁ - Connor pokračuje v pátrání aby odkryl tajemství Mystic Falls a snaží se přesvědčit Jeremyho, aby s ním spolupracoval. S pomocí doktorky Fellové vyslýchá Damon (Ian Somerhalder) a Klaus Connora, ale jejich konfrontace přinese smrtelný obrat. Elena, která se snaží udržet svůj život tak normální, jak jen to jde, je pevně rozhodnutá pokračovat v maturitním ročníku na Mystic Fallské střední s podporou Mattaa Caroline. Rebečin návrat Eleně stěžuje kontrolu nad vztekem, ale ta zjišťuje, že konfrontovat Rebeku může být extrémě nebezpečné. Později si Rebekah uvědomuje, jak je osamělá a nabízí pomoc April. Stefan bere Elenu na vzrušující jízdu na motorce ve snaze jí ukázat, že život může být pořád zábava. Tylera překvapí návštěva Hayley, která je také vlkodlak a pomáhala mu před utrpení, když se snažil zlomit jeho oddanost ke Klausovi. Stefan, který má starost o Elenu a stejně tak i o své vlastní emoce se obrací pro radu na podporující Caroline.

TVD- 4x02- Memorial- Synopsis

28. září 2012 v 16:07 | MaCi

• NOVÉ NEBEZPEČÍ PŘICHÁZÍ DO MĚSTA - Elena se snaží vyrovnat s extrémními vzestupi a pádami, které jsou součástí toho, že se stává upírem a Stefan s Damonem se stejně tak pobijí počas hádky o to, co je pro ni nejlepší. Damon se rozhodne Eleně pomoct jeho vlastním spůsobem a požádá ji, aby to neříkala Stefanovi. Cizinec Connor Jordan (hostující hvězda Todd Williams) přichází do města a začne vyslýchat šerifku a starostku Lockwoodovou. Connorovi činy rychle přesvědčí Stefana, že mají co dočinění s nebezpečným lovcem upírů. Jeremy a Matt jsou překvapení, když se děvče, které poznali - April (hostující hvězda Grace Phipps) vráti do města a zapíše se na školu v Mystic Falls. Na městském shromaždení je Elena blízko k stratě kontroly, dokud Caroline nezakročí, aby jí pomohla. Nakonec se Damon svěří se svými pocity nečekanému přáteli.

TVD-4x01- Growing Pains- Synopsis

20. září 2012 v 16:17 | MaCi

ELENINA NEJHORŠÍ NOČNÍ MŮRA - Elena po probuzení ráno po nehodě zjistí, že to, čeho se vždy obávala, se stává skutečností - zemřela totiž zrovna, když měla ve svém těle upíří krev a nyní si bude muset projít příšernou proměnou, aby se stala upírkou....jebo čelila jisté smrti. Stefan slíbí Eleně, že se bude snažit s Bonnie přijít na nějaké východisko z této beznadějné situace a ještě ke všemu je Damon na svého bratra hodně naštvaný, že nechal Elenu vůbec zemřít. Bonnie zaplatí strašlivou cenu za svůj pokud zvrátit Elenin osud. Damon se postará, aby svou flustraci a vztek dával Mattovi značně najevo. Ve zvácné chvílipochopení je Rebekah hluboce dojata Stefanovou a Elenonou vzájemnou oddaností. Nakonec pastor Young a členové městské rady začnou shromažďovat upíry a jejich příznivce, což povede k neočekávané tragédii.

TVD- 3x21- Before Sunset- Synopsis

12. dubna 2012 v 15:47 | MaCi

DEN BEZ UPÍRA - Klaus (Joseph Morgan) jedná ve svém zájmu opustit město s Elenou (Nina Dobrev), ale nachází odpor od nečekaného nepřítele. Bonnie (Kat Graham) vyzívá Abby ( hostující hvězda Persia White), aby jí pomohla s obtížným kouzlem. Když se události vymknou kontrole, Elena je pevně rozhodnutá zachránit Caroline (Candice Accola), Damona (Ian Somerhalder) a Stefana (Paul Wesley) a získává Tylerovu (Michael Trevino) pomoc, zatímco Bonnie a Jeremy (Steven R. McQueen) hrozně riskují, aby se ujistili, že Bonniino kouzlo fungovalo. Damon se Stefan spolu mají překvapivě upřímný rozhovor o budoucnosti.

TVD- 3x20- Don't Go Gentle- Synonsis

5. dubna 2012 v 15:15 | MaCi

CO SVĚT NABÍZÍ - Alatic ( Matt Davis) nachází nečekaného spojence, který ho navede na jeho novou nebezpečnou cestu, zatímco Damon (Ian Somerhalder) a Meredith (hostující hvězda Torrey Devitto) se snaží přijít na to, jaký by měl být jejich další krok. Bonnie (Kat Graham) zve Jamieho (hostující hvězda Robert Ri'chard), jestli by s ní nešel na školní ples 20. let a Elena se, na Carolinin (Candice Accola) návrh, ptá Stefana, jestli by nebyl jejím doprovodem. Caroline je příjemně překvapená, když se Tyler ( Michael Trevino) ukáže na plese, aby jí pošlapal nohy, ale Klaus (Joseph Morgan) dělá co může, aby se mězi ně dostal. Ples nabírá smrtelný obrat, když si Damon a Stefan uvědomí, že potřebují pomoc Matta (Zach Roerig), Jeremyho (Steven R. McQueen) a zejména Bonnie, aby zvrátili kouzlo, které by mohlo být pro všechny zničující.

TVD- 3x19- Heart of Darkness- Synopsis

30. března 2012 v 9:05 | MaCi

TYLER SE VRACÍ DO MYSTIC FALLS - Elena a Damon se společně vyráží ujistit se, zda je Jeremy v Denveru v bezpečí a zjistit, jestli by jim jeho výjmečné schopnosti nepomohly odhalit informace ohledně starodávné upíří pokrevní linie, které potřebují. Netrvá jim dlouho přijít na žo, že se Jeremy stýká s nesprávnými lidmi. Klaus a Stefan zacházejí do brutálních extrémů, když hledají ztracenou zbraň. Caroline je nadšená, když se Tyler vrátí do města, ale Tyler se brzo začne domnívat, že mezi Klausem a Caroline se něco dělo. Matt má plné ruce práce se zaměstnáváním Rebeky a připravováním školního plesu 20. let.

TVD- 3x18- The Murder of One- Synopsis

9. března 2012 v 10:00 | MaCi

SPASITEL PROKLETÝCH A ZATRACENÝCH - Damon a Stefan se zaměrují na nový plán, který je přivede blíž k zničení Klause a rychle do něj zasvětí i Elenu, Caroline a Matta. Po tom, co Klaus vyhrožuje její blízkou osobou, Bonnie nemá na výběr a musí mu pomoct s kouzlem, které potřebuje. Mezitím, Klaus a Rebekah našli perfektní způsob, jak přesvědčit Finna aby s nimi spolupracoval, ale Rebekah je víc zaujatá svým vlastním brutálním plánem v snaze pomstít se Damonovi. Jeho emocionální problémy vedou Stefana do nebezpečné konfrontace s Klausem a později k srdcervoucímu momentu s Elenou.

TVD- 3x17- Break onThrough- Synopsis

2. března 2012 v 18:30 | MaCi

RODINNÉ HISTORIE - Damon a Sage se opět, století po jejich prvním setkání, střetávají na slavnostním ceremoniálu k obnovení mostu Wickery. Damon je překvapený, když se dozví důvod jejího návratu, a potěšený když Sage vymyslí neobvyklý plán, který mu pomůže zjistit, co Rebekah chystá. Navzdory úsilí Bonnie a Caroline si Abby zažívá těžké chvíle při přizpůsobovaní se své nové situaci. Když Damon Elenu informuje o Stefanových vnitřních bojích, obrací se Elena na Stefana, aby jí pomohl zachránit přátele v nebezpečí, a doufá, že tak znovu nalezne svou lidskost. Když Damon objeví novou tajnou zbraň, řekne o ní Stefanovi.

TVD- 3x16- "1912"- Synopsis

24. února 2012 v 17:43 | MaCi

ZÁHADNÉ VRAŽDY SE PROHLUBUJÍ - Nynější vraždy v Mystic Falls připomínají Damonovi (Ian Somerhalder) podobné kriminální hýření, které se dělo už před staletími. Ve flashbackcích z roku 1912, Damon vzpomíná na krásnou upírku Sage (hostující hvězda Cassidy Freeman), která mu ukázala úplně nový způsob exestence. Šefirka Forbesová (Marguerite MacIntyre) varuje Damona, aby se nepletl do jejího vyšetřování, ale Damon je přesvědčený, že jde po špatném podezřelém. Elena (Nina Dobrev) a Matt (Zach Roerig) se uchylují k vloupání kvůli hledání důkazů, aby dokázali, že doktorka Fellová (hostující hvězda Torrey Devitto) je vražedkyně. Z důvodů známých pouze pro ni, se Rebekah (hostující hvězda Claire Holt) začíná zajímat o objevení jednoho nejstarších městských mezníků. Nakonec, Elena nachází nové porozumnění cesty, po které se její život vydal a Damon přichází s emotivním přiznáním ke Stefanovi (Paul Wesley).

TVD- 3x15- All My Children- Synopsis

27. ledna 2012 v 16:00 | MaCi

HOZENÍ MINCÍ - Po zahájení dne překvapujícím objevením Damonovy poslední nerozvážnosti je Elena frustrovaná zjištěním, že nikdo z jejích přátel s ní nesouhlasí v tom, jak by měli reagovat na vnitřní boj o moc původní rodiny. Ještě jedno zachycení osudu čarodejnic Bennettových, Bonnie a Abby hrají roli v rituálu uklidnění duchů přírody. Když Elijah dá Damonovi a Stefanovi nebezpečné ultimátum, které uvádí Elenu do nebezpečí, obracejí se na Alarica a Meredith pro pomoc s plánem, který vede k hrozivé volbě. Caroline v epizodě také hraje.

TVD- 3x14- Dangerous Liaisons- Synopsis

19. ledna 2012 v 10:52 | MaCi

NĚJAKÝ KOUZELNÝ VEČER - Elena (Nina Dobrev) je překvapená, když dostane pozvánku na společenský ples, a když se Stefan (Paul Wesley) a Damon (Ian Somerhalder) dozví, že se to bude konat na Klausově (Joseph Morgan) nově zrenovovaném sídle, oba trvají na tom, že se toho večera zúčastní s ní. Caroline (Candice Accola) a Matt (Zach Roreig) také obdrží pozvánku na ples od nečekaného ctitele. Na tomto elegantním večírku se Elena dozvídá děsivý plán, který by mohl vést k nespočtu mrtvých a musí se rozhodnout, komu s její novou informací může věřit. Caroline objevuje Klausovu stránu, o které nikdo netušil. Nakonec, po večeru násilí a přerušovaných nadějí, nachází Damon nový způsob, jak se s tím vypořádat.

TVD- 3x13- Bringing Out The Dead- Synopsis

12. ledna 2012 v 16:59 | MaCi

RODINNÁ VEČEŘE - Šerifka Forbesová (Marguerite MacIntyre) přináší Alaricovi (Matt Davis) a Eleně (Nina Dobrev) nějaké znepokojující zprávy o zbrani, která byla použita v nedávné vraždě. Ve vyhrocující se snaze bratrů Salvaturů zabít Klause (Joseph Morgan), se Stefan (Paul Wesley) obrací na Bonnie (Kat Graham) a Abby (hostující hvězda Persia White), zatímco Damon (Ian Somerhalder) hledá pomoc u starého známého, aby mu pomohl zorganizovat propracovaný plán. Klaus, upjatý na svůj vlastní plán, pořádá zvláštní rodinnou oslavu, kde odhaluje další příběh jeho násilné minulosti, dokud nečekaný host oslavu neukončí. Mezitím má Caroline (Candice Accola) zlomené srdce, když není schopná zastavit rozvíjející se tragédii.

TVD- 3x12- The Ties That Bind- Synopsis

1. ledna 2012 v 16:05 | MaCi

HOSTUJÍCÍ HVĚZDA PERSIA WHITE JAKO BONIINA MATKA - Bonnie (Kat Graham) věří jejím opakujícím se snům o tom, že jí Klausovi (Joseph Morgan) rakve dokážou říct, jak se Klaus dá zabít. Tyto sny vedou Bonnie také k tomu, aby se znovu setkala se svou matkou Abby (hostující hvězda Persia White), kterou neviděla 15 let. Na Abbyině vzdáleném statku Bonnie a Elena (Nina Dobrev) potkávají Jamieho (hostující hvězda Robert Ri'chard), kterého si k sobě Abby vzala už dříve. Bonniina náhlá přítomnost nachytá Abby nepřipravenou, ale i tak se ze všech sil snaží vysvětlit jí minulost. Tyler (Michael Trevino) se obrací na nečekaného spojence ve snaze získat zpět svou svobodnou vůli. Damon (Ian Somerhalder) je zaujatý Alaricovou (Matt Davis) novou kamarádkou doktorkou Fellovou (hostující hvězda Torrey Devitto) a Klaus pokračuje v nenávistném jednání se Stefanem, který má pořád kontrolu nad rakvemi, obsahující členy Klausovy rodiny.

TVD- 3x11- Our Town– Synopsis

22. prosince 2011 v 10:30 | MaCi

NAROZENINY A LOUČENÍ - I když Caroline nemá naládu oslavovat její 18. narozeniny, Elena, Bonnie a Matt ji překvapí malou oslavou na nezvyklém místě. Damon a Stefan se nemůžou dohodnout, jak zvládnout Klause a bezohledný Stefan se rozhodne vyzkoušet jeho teorii, a všechno se stane extrémně nebezpečné. Bonnie je znepokojená, když jí Elena poví o Jeremyho nových plánech. Na srazu Zakladatelů Alaric zase narazí na doktorku Fellovou, která je uprostřed hádky s jejím bývalým přiatelem, soudným lekářem (hraje David Colin Smith). Tyler odmítne Klausův nejnověší požadavek a je překvapený, když Klaus vypadá, že přijal jeho rozhodnutí.

TVD- 3x10- The New Deal- Synopsis

15. prosince 2011 v 18:00 | MaCi

DŮVOD K POCITŮM VINY - Stefan (Paul Wesley) schoval rakve, které obsahují těla Klausovy (Joseph Morgan) rodiny a Klaus se rychle obrátí k násilí, aby přesvědčil Damona (Ian Somerhalder) a Elenu (Nina Dobrev), že nikdo nebude v bezpečí dokud nenajde Stefana a nedostane svoji rodinu zpět. Tyler pokračuje v jeho nových schopnostech jako hybryd, ale také musí čelit znepokojujícím následkům svých činů. Po děsivém incidentu, Eleně a Alaricovi rostou obavy o Jeremyho přístupu a nakonec i o jeho bezpečí. Alaric potkáva krásnou doktorku Fellovou (Torey Devitto), která je fascinovaná jeho schopností udravovat se. Mezitím, co se Elena snaží dohodnout s Klausem, přináší novinky, které ho opravdu šokují.

TVD- 3x09- Homecoming- Synopsis

20. října 2011 v 17:07 | MaCi

VYSTOUPENÍ SKUPINY "MY MORNING JACKET" - V noc "Návratního plesu" se Rebecca (hostující hvězda Claire Holt) otevírá Eleně (Nina Dobrev) s tím, proč je pro ni tento večer tak důležitý, což v Eleně zanechá sporné emoce. Caroline (Candice Accola) a Matt (Zach Roreig) jsou oba šokováni tím, jak se Tyler (Michael Trevino) ten večer chová. Tato noc nabere neskutečný obrat, když dá Klaus (Joseph Morgan) do pohybu svůj nejnovětší plán. Odhodlaný přelstít Klause, vstupuje Damon (Ian Soemrhalder) do nebezpečného partnerství, což vede k děsivénu zvratu událostí.

TVD- 3x08- Ordinary People- Synopsis

13. října 2011 v 17:03 | MaCi

RODINA PŮVODNÍCH - Za pomoci Eleny a Bonnie se Alaric snaží dešifrovat význam svého nedávného objevu. Elena a Rebekah soupeří o moc v krutém boji (ve stylu filmu "Protivný sprostý holky"), dokud Rebekah nepoodhalí dávná tajemství své rodiny a něco ze své násilnické minulosti sdílené s Klausem a Elijahem. Damon se snaží novým bezohledným způsobem zlomit Stefana. Oba jsou překvapeni nečekaným spojencem.

TVD- 3x07- Ghost World- Synopsis

7. října 2011 v 19:41 | MaCi

NOC OSVĚTLENÍ - Když se Mystic Falls připravuje oslavovat tradiční "Světelnou noc", město je napadeno duchy mrtvých. Po obzvláště násilném setkání s naštvaným duchem, Damon (Ian Somerhlader) požádá Bonnie (Kat Graham) o zjištění důvodu překvapivé síly duchů. Elena (Nina Dobrev) přesvědčí Jeremyho (Steven R. McQueen) k použití jeho propojení s druhou stranou, aby jí pomohl nalézt novou cestu k získání Stefana (Paul Wesley), což vede Jeremyho k hrozné volbě. Nakonec, Alaric (Matt Davis) objeví dlouho skrytý klíč k minulosti. Candice Accola a Zach Roerig také hrají.

TVD- 3x06- Smells Like Teen Spirit- Synopsis

30. září 2011 v 16:10 | MaCi

VÍTEJTE ZPĚT, MATURANTI - První den maturitního ročníku se Elena (Nina Dobrev), Caroline (Candice Accola), Bonnie (Kat Graham) a Matt ( Zach Roreig) stále vzpamatovávají z nedávných událostí, zatímco se zdá, že Tyler (Michael Trevino) si všeho užívá až moc. Damon (Ian Somerhalder) je otrávený novým hostem v domě a všichni jsou překvapeni příchodem nového studenta do Alaricovi dějěpisné třídy. Matt žádá Bonnie o pomoc, když si uvědomí, že dělá příšernou chybu. Mezitím, Stefan (Paul Wesley) pokračuje v konání nejnovějších úkolů od Klause (Joseph Morgan, kterého v této epizodě neuvidíme).

TVD- 3x05- The Reckoning - Synopsis

23. září 2011 v 16:30 | MaCi

VTÍPKAŘSKÁ NOC SENIORŮ, PRO KTEROU STOJÍ ZA TO ZEMŘÍT - Navzdory tomu, co všechno se děje, je Caroline (Candice Accola) pevně rozhodnutá vidět Elenu (Nina Dobrev), Bonnie ( Kat Graham), Matta (Zach Roerig) a Tylera (Michael Trevino), jak si užívají tradiční Vtípkařskou noc seniorů před začátkem školního roku na Mysticfallské střední. Nicméně, když se ukáže nečekaný host, nepotrvá to dlouho a celý večer nabere smrtelný obrat. Damon (Ian Somerhalder) přesvědčuje Jeremyho (Steven R. McQueen), že může použít své nové spojení s druhou stranou na pomoc najít způsob, jak porazit Klause (Joseph Morgan). Nakonec, Klaus prohlubuje Stefanovo (Paul Wesley) držení a využívá ho pro stále více násilné a nebezpečné účely.

TVD- 3x04- Synopsis

15. září 2011 v 20:39 | MaCi

RODINNÁ POUTA - Stále v Chicagu, Klaus (Joseph Morgan) využívá Glorii (hostující hvězda Charmin Lee), čarodějku, kterou už zná dlouho, aby mu pomohla vypátrat chybějící informace, které by vysvětlily, proč jeho plán nefunguje. Gloriino kouzlo odhalí fascinující pohled pravdy, ale brzo si uvědomí, že potřebuje Stefanovy (Paul Wesley) vědomosti na doplnění skládačky. Když se Stefan ocitne v nebezpečí, přichází pomoc od nečekaného spojence. V Mystic Falls, frustrující nové nebezpečí, sráží Damona (Ian Somerhalder) k okraji a on se ohání způsobem, který ponese trvané následky. Caroline (Candice Accola) se snaží vypořádat s jejími novými citivými problémy, i když se snaží pomáhat Eleně (Nina Dobrev) čelit jejím citům. Jeremy (Steven R. McQueen) dělá krátký, ale znepokojující průlom s jedním z jeho mrtvých návštěvníků. Nakonec má Bonnie (Kat Graham) divné setkání, které všechny ovlivní.

TVD- 3x03- Synopsis

8. září 2011 v 14:54 | MaCi

BOUŘLIVÁ 20. LÉTA - Klaus (Joseph Morgan) a Stefan (Paul Wesley) přijíždějí do Chicaga, kde se Stefan setkává s upírkou (hostující hvězda Claire Holt), která o něj ve skutečnosti nikdy nepřestala mít zájem, který měla už před desítky let. Ve flashbacku v Chicagu v roce 1920, Stefan přichází tváří v tvář šokující kapitole jeho minulosti. Potom, co Damon (Ian Somerhalder) dostane od nečekaného zdroje tip, kde je Stefan a Klaus, on a Elena (Nina Dobrev) jdou po jejich stopách. V Mystic Falls má Tyler (Michael Trevino) obavy o Caroline (Candice Accola), a tak se obrací pro pomoc k šerifce Forbesové (Marguerite MacIntyre).

 
 

Reklama