» Vyjímečně dělám laye - pokud máš zájem: ZDE

• Náběr Wardrobe + Affs: TADY

News

TVD- New Character Jamie

16. listopadu 2011 v 18:03 | MaCi

• A konečně tu máme další info o tom co se bude dít v TVD jako například nový přírůstek do obsazení ;o)...

Objevila se zpráva, že do TVD právě vstoupil další člen.Tentokrát jde o herce jménem
Robert Ri'chard. Bude se jmenovat Jamie a stane se novou láskou Bonnie.Objevit by
se měl ve 12. epiozdě, když Bonnie a Elena půjdou na menší výlet.Spolu s ním se objeví
(v této části) i matka Bonnie.

TVD- New Info

10. listopadu 2011 v 17:35 | MaCi

• Objevilo se pár novinek o The Vampire Diaries.

• Role Abby Bennett je už obsazena:
Bývalá hvězda seriálu Girlfriends - herečka Persia White byla obsazena do roly Abby Bennett - matky Bonnie, která svoje dítě kdysi opustila. Poprvé ji uvidíme v epizode 3x12 a nebude to naposledy. Tato žena je popisovaná jako krásná Afroameričanka, které leží na srdci tajemství z minulosti, které ji donutilo opustit svoji dceru Bonnie. Je rozhodná a ohnivá jako každá jiná žena z rodu Bennett.

• Objeví se nová postava:
Objeví se nová postava jménem Mary, kterou si zahraje manželka Paula Wesleyho (Stefana) Torrey Devitto.
"Mary je inteligentní, mladá doktorka, fascinovaná Alaricovou "sílou oživení" (nejspíš se myslí jeho prsten). Objeví se ve dvou epizodach: 3x10 a 3x11 a je dost pravděpodobné, že ji uvidíme už brzy."

TVD- First Look- Klaus' Mother

28. října 2011 v 18:45 | MaCi

• Všichni jsme netrpělivě čekali až se dozvíme víc o Klausovi a jeho minulosti. Teď nám je odhaleno první tajemství. A to, jak bude vypadat Klausova matka. Byla zveřejněla první fotka...
• Já myslím, že moc nepřátelsky nevypadá =D teda aspoň podle fotky =D

TVD- New info- Characters

17. října 2011 v 20:33 | MaCi

• Objevili se informace k jedné z nových postav ve the Vampire Diaries. A vypadá to, že se to ještě pořádně zamotá...

V epizodě 3x10 se objeví 2 nové postavy. Abby a Marie. A teď se objevili nové informace o jedné z postav a to o Abby Bennett. Představí se nám totiž jako matka Bonnie. Krásná afroameričanka, které leží na srdci tajemství z minulosti, které ji donutilo opustit svoji dceru Bonnie. Je rozhodná a ohnivá jako každá jiná žena z rodu Bennett.

Nina Dobrev talk about new character

11. října 2011 v 15:55 | MaCi

Někdo daleko "horší než Klaus" se objeví ve 3.sérii TVD. Tento malý spoiler prozradila Nina při jednom z nedávných rozhovorů pro MTV.

"Vzpomínáte si ještě, kdy byl Damon tím velkým zlým upírem? Pak přišla Katherine a trumfla ho. Dále se objevil Klaus a Katherine začala být proti němu jako malá myš. Teď je tu ale někdo, kdo bude zřejmě větší a daleko horší než Klaus."

• Tak na to se už rozhodně těším. Konečně Klaus dostane co mu patří, teda jestli to nebude jeho spojenec =D

Claire Holt in TVD

10. srpna 2011 v 15:39 | MaCi

• Už víme kdo bude hrát Stefanovu ex- přítelkyni Bex. Bude to Claire Holt, která hraje v seriálu Pretty Little Liars na abc family.
Poprvé ji uvidíme ve flashbacích. Vždy se prý pohybovala nedaleko Stefana, teď se ale stane něco, co jí donutí, aby se opět ukázala...

• Pokud tuto herečku neznáte a chcete se o ní dovědět víc, klikněte TADY

TCA: Kevin Williamson drops more TVD Season 3 hints

5. srpna 2011 v 15:59 | MaCi


Kevin Williamson odpověděl na pár otázek ohledně Vampire Diaries během The Secret Circle portion of the Television Critics Association. Zde jsou úryvky z twitteru...
( Celé to přeložím až se vrátím. Vím že to moc času nezabere, ale já teď nemám žádný. Jedu pryč...)

@VladaGelman: Tyler/Caroline/Matt triangle going to be right alongside Stefan/Elena/Damon.
" Trojúhelník Tyler/Caroline/Matt bude hned vedle trojúhelníku Stefan/Elena/Damon."
@TVGuideMagazine: Bonnie will be "front and center" during the new season of #VampireDiaries says Kevin Williamson
" Bonnie bude v "popředí" nové série Vampire Diaries říká Kevin Williamson."
@TVDWetpaint: A witch is at the root of the Original families mythology - so Kevin Williamson says Bonnie will be at the center of Season 3.

CW Summer Intern Visits Vampire Diaries Photo Shoot

10. července 2011 v 12:22 | MaCi

Pauza je příšerná, ale zůstaňte silní TVD fanoušci. Červenec je tady a obsazení míří zpátky do práce. "The CW's summer intern" , Eva, se nedávno zúčastnila focení s Ninou Dobrev, Ianem Somerhalderem, Paulem Wesley a Morganem Josephem. A na svém blogu: The CW Summer Intern, mluví o svých zkušenostech:

"Celodenní natáčení proběhlo v "Milk Studios in Hollywood". Obří ateliér byl přeměněn na dechberoucí mystický svět. Jak jsem prozkoumala okolí jiného světa, setkala jsem se s Jonem Nobelem, výtvarníkem, který to navrhl. Jon popsal pětidenní proces budování dopodrobna. Každý prvek byl ručně realizován a koncept předložil Jon od "The CW creative team."

• Celý článek je TADY

Spread the Word: Vote for Vampire Diaries & cast in the 2011 Teen Choice Awards

7. července 2011 v 15:26 | MaCi
Hlasování pro "the 2011 Teen Choice Awards" je v plném proudu. Chcete pomoci Nině Dobrev, Paulovi Wesley, Ianovi Somerhalderovi, Kat Graham, Michaelovi Trevino, Josephu Morganovi a Vampire Diaries? Tak pro ně hlásnětě...A pamatujte si, že hlasovat můžete kažný den.

HLASOVAT MŮŽETE ZDE ( Pro ty co ještě nehlasovali- nejdříve se musíte registrovat)

The Vampire Diaries: The Complete Second Season cover art

16. června 2011 v 21:39 | MaCi
Objevil se oficiální (USA) obal pro the Vampire Diaries. Kompletní 2. série bude k dispozici kolem 30. srpna na DVD a Blu-Ray.

FREE download for Vampire Diaries fans, courtesy of Stateless

11. května 2011 v 11:00 | MaCi
Na počest finále (tento čtvrtek) 2. série the Vampire Diaries , mají gentlemen of Stateless speciální dárek především pro fanoušky the Vampire Diaries. Možná si vzpomínáte, že jejich skladba "Bloodstream" památně vystupovala v období finále 1. série a na Vampire Diaries Original Television Soundtrack. A rychle se stala jedním z nejoblíbenějších skladeb. Teď nahráli novou verzi písně a chtějí, aby to měli TVD fanoušci ZDARMA.

Ke stažení zdarma je k dispozici. Ale jen od 08.00 hod. 12.5 (čtvrtek) do 00.00 hod. 15.5 (neděle).


Vampire Diaries Renewed For 3rd Season

28. dubna 2011 v 9:10 | MaCi
Stanice CW zveřejnila série seriálů, které se budou vysílat v roce 2011-2012 (např. Gossip Girl, SUPERNATURAL, atd,..) a the Vampire diaries mezi ně patří taky. Takže už to máme oficiálně...

Krvavě návykovému hitu The Vampire Diaries bylo věnováno rovněž předčasné obnovení. Z ůstává nejsledovanější show (4, mil. diváků).

CZ Dabing for Damon and Jeremy

26. března 2011 v 20:18 | MaCi

Jak už asi většina velkých fanoušků Vampire Diaries ví, letos by měla tento seriál vysílat i televizní stanice Nova. Už k nám přicházejí i nové informace, zvláště co se týká dabingu, který byl ukončen před dvěma týdny. Zatím tu máme pouze dabing Damona a Jeremyho!

• Postavu Damona Salvatora (hraje Ian Somerhalder) bude dabovat Filip Švarc, který Ianovi propůjčil hlas již v jeho předešlém seriálu "Ztraceni".

• Postavu Jeremyho Gilberta (hraje Steven R. McQueen) by měl dabovat Petr Neskusil.

Zap2It confirms new guest star + a full moon in Mystic Falls?

19. března 2011 v 19:33 | MaCi

Carina MacKenzie oficiálně potvrdila, že Lisa Tucker - kterou můžete někteří znát z American Idol. ( 5. série) - dostala roli Grety. Dceru Dr. Martina a sestru Luka.

Greta se objeví nejméně ve dvou epizodách, ale my jsme slyšeli, že se může skutečně objevit ve čtyřech - včetně velkého finále.

The Hillywood Show Interview & New Still From Vampire Diaries Parody

20. února 2011 v 16:13 | MaCi
info

Objevil se rozhovor s Hillywood. Diskutují tam o procesu hledání dokonalého Stefana a Damona. Takže si to nechte ujít! K videu se objevila i další fotka, Katherine a Stefana.

( Foto je v c.č.)


Hillywood Parody of The Vampire Diaries Coming In February

30. ledna 2011 v 11:08 | MaCi

Slavný Hillywood Show, nejlépe známý jejich parodií "Twilight Saga" dnes oznámil, že jejich další parodie bude "Vampire Diaries" a objeví je už v únoru.
( V c.č. je jedna z jejich prací)Vampire Diaries Casting – Michaela McManus Joins Cast

4. listopadu 2010 v 18:46 | MaCi

Michael Ausiello hlásí přes Movieline, že Michaela McManus (One Tree Hill Lindsey), bude hrát ve Vampire Diaries periodickou roli jako "Jules", přítelkyně Masona Lockwooda, která přichází Masona do Mystic Falls hledat.

More News about TVD Episodes 2x10 and 2x11

3. listopadu 2010 v 12:52 | MaCi

Podařilo se nám získat více informací o 10. a 11. epizodě druhé sezóny "The Vampire Diaries". Desátá epizodě bude nést název "Oběť". K dispozici je i plakát, jehož nápis zní: "Smrt je oběť, kterou Elena není ochotná podstoupit."

• V 10. epizodě se objeví hned TŘI nové postavy!

Cody - Objeví se v 10. epizodě, je to upír. Ale na konci bude zabit, Adrienne mu vyrve srdce z hrudi.

Adrienne - Je popisována jako velmi nebezpečná upírka. Nikdo se jí neodváží odporovat. Její jméno je původem francouzské.

Alice - Je to mladá a krásná dívka s mírným něměckým přízvukem. Je to studentka z univerzity v Richmondu. Podle všeho prý žije s mužem jménem Steven.

Two New Recurring Characters of Episode 2x09!!

10. října 2010 v 19:31 | MaCi

V epizodě 2x09, se objeví dvě naprosto nové postavy, otce a syna. A i přesto, že si na tuto epizodu budeme muset ještě pár týdnů počkat, dostaly se k nám nové informace týkajících se těchto charakterů.

Luka, 17, africký američan (afroameričan): Je to nový kluk ve škole a Alaric vyzve Bonnie a Jeremyho, aby mu ukázali okolí. Luka se vyptává Bonnie na její jméno Bennet(ová) a zda ví o čarodejnicích ze Salemu. Jeremy Luka později provede školou, Jeremy řekne, že Sheila učila třídu čarodějnic na univerzitě a Jeremyho otec pokračoval v její práci, byl věřící a psal disertační práce na téma čarodějnice. Jeremy říká, že Bonnie není taková. Luka odpoví, že je to roztomilé.

Joanes, 38, Lukův otec: Alaric se k Lukovi a Joanesovi dostává na Mystic Grill. Luka a jeho otec si spolu velmi dobře rozumí. Joanes konstatuje, že on a Alaric toho mají velice společného (milovníci historie) a společné mají i pivo. Jenna je tam s Alaricem. V jiné scéně Joanes napomene svého syna k vyprávění věcí, týkajících se jich. Luka však odpoví, že by na to přišla tak jako tak...

 
 

Reklama