» Vyjímečně dělám laye - pokud máš zájem: ZDE

• Náběr Wardrobe + Affs: TADY

Kiss and Love or Game

Kiss and Love or Game_18. Kapitola

20. března 2011 v 20:57 | MaCi

" Katherine!" řekl pohrdavě. Chytil mě za krk a silně mě přitiskl ke zdi. Byla jsem v šoku, nevěděla co dělat a už vůbec ne proč na mě Damon útočí, nebo co tu vůbec dělám já. Damon chvíli pozoroval můj vyděšený výraz a krev kterou jsem měla úplně všude. Pak se zarazil a pustil mě.
" Eleno?"
18. Kapitola
.

" Damone?" Když jsem se na něj povídala vyděsila jsem se ještě víc. To, jak se na mě díval. Nešťastně, zklamaně a zároveň jako na nepřítele. Byl také v šoku, ale v každém případě připravený zaútočit. Šel z něj strach. Takhle jsem Damona neznala.
" Co…" Nevím co měl v plánu mi říct, ale něčí kroky mu v tom zabránili. Damon se na moment otočil ke dveřím a oběma nám bylo jasné, že je to Stefan. V tom malém momentě jsem viděla naději. Naději, že můžu zmizet, aniž by mě Damon zastavil. Nechtěla jsem vědět, co by mi řekl a už vůbec né, aby mě takhle viděl i Stefan. Když se Damon otočil zpátky, už jsem tam nebyla. Domů jsem jít nemohla. Pokud mě půjde hledat, tak určitě tam a navíc, netuším co bych udělala Jenně a Jeremimu. Pomyšlení, že bych je mohla zabít bylo příšerné. Ke Caroline jsem taky nemohla a Bonnie, Bonnie by mě určitě nenáviděla. Stačí, že mě nejspíš nenávidí Damon.

Kiss and Love or Game_17. Kapitola

5. března 2011 v 10:20 | MaCi

Nevěděla jsem kam jedu, ale doufala jsem, že mě Damon nebude sledovat. Už jsem toho měla vážně dost. Je to přece můj život. Vždy se každý rozhoduje za mě, tak aspoň jednou to chci udělat sama. Jak jsem tak přemýšlela, úplně jsem zapomněla na to, že jedu v autě a přestala sledovat cestu. Najednou auto dostalo smyk. Nedokázala jsem tomu zabránit a řítila se přímo do stromu. Nemohla jsem točit volantem, ani zabrzdit. Nešlo to. Vypadalo to, že se řítím napříč smrti. Když jsem tam tak bezmocná seděla, proběhl mi před očima celý můj život a jediné co jsem věděla, bylo, že ještě umřít nechci.
17. Kapitola
Doufala jsem v zázrak a litovala jsem toho, že jsem nechtěla, aby mě Damon sledoval. Kdyby tady byl, určitě by mě zachránil. Byla jsem čím dál tím blíž a auto stále zrychlovalo. O pár sekund později se naplnily mé nejhorší obavy. Jediné co jsem vnímala, byla obrovská rána. Přední sklo bylo vysypané a po celé sedačce byli střepy. Snažila jsem se posadit, ale když jsem se o to pokusila ucítila jsem silnou, pronikavou bolest, která mi procházela celím tělem a já spadla zpátky to střepů. Znovu už jsem se o to nepokoušela. Ležela jsem tam a pomalu ztrácela vědomí. Před očima se mi stmívalo a pak už nastala úplná tma a já byla ztracená.
**
Když jsem se probrala, cítila jsem se jinak. Zvláštně. Posadila jsem se a rozhlédla se okolo. Přední sklo bylo vysypané a z auta se kouřilo. Vylezla jsem ven a když jsem se na auto podívala znovu vyděsila jsem se.

Kiss and Love or Game_16. Kapitola

28. února 2011 v 15:30 | MaCi

" Je mi jedno jestli tobě připadá, že by mi bylo líp bez tebe. Tohle bych si měla rozhodnout sama. Takže mi neříkej, že to děláš kvůli mně. Víš čím vším jsem si už prošla?! Už tě nechci ztratit znovu. To by bylo mnohem horší než se nechat zabít. A navíc…" řekla jsem. " …existuje způsob jak tomu zabránit." Když jsem to dořekla, Damon se na mě podíval. Vím, že jsem mu právě navrhla proměnit mě v upíra, ale takový výraz jsem nečekala.16. Kapitola
Nejdřív nemohl popadnout dech a jen se na mě nevěřícně díval. " Copak ses úplně zbláznila?" řekl nakonec.
" Stejně by jsi to dřív nebo později musel udělat. A navíc…už jsi proměnil spoustu lidí. Tak proč ti to tak vadí?!"
" Protože na těch lidech mi nezáleželo!" teď už po mě taky křičel.

Kiss and Love or Game_15. Kapitola

16. února 2011 v 10:00 | MaCi


Klekla jsem si k němu a začala jsem s ním třást. "Damone? Damone! No tak…" Ale nic. Pak mě napadlo, že vytáhnu ten kůl. Chytila jsem ho oběma rukama a zatáhla. Byl zaražený docela hluboko, takže mi to dalo dost zabrat, ale vytáhla jsem ho. "Damone?" zavolala jsem ještě jednou. Teď už prosebně. Najednou se Damon nadechl.
" Eleno?"


15. Kapitola


" Je to past!"
" Musím tě odsud dostat." Trvala jsem si na svém.
" Eleno…" řekl Damon. Teď už srozumitelně. "…je to past!"
" Past?" divila jsem se, když v tom jsem za sebou uslyšela kroky. Byli docela tiché, takže to musela být žena. Byla jsem vyděšená, ale i zvědavá. Vyděšená, protože málem zabila Damona a zvědavá, kdo to vlastně je. Otočila jsem se za sebe a nevěřila svým očím. Byla to Britney. " Eleno." řekla pohrdavě. " Tak jsi přišla." Když uviděla můj nechápavý výraz, rozesmála se. " Přece sis nemyslela, že ti to projde."
" Projde? Ale co?" divila jsem se.

Kiss and Love or Game_14. Kaptola

5. února 2011 v 10:00 | MaCi


" Damone!" zavolala jsem. Damon se zastavil a udiveně se na mě podíval. Vrhla jsem se mu kolem krku a políbila ho. Nejprve něžně a pak tvrdě a hladově. Jeho rty se vpalovaly do mých. Tiskla jsem se k němu těsněji a těsněji a bylo mi úplně jedno, že se na mě spoustu lidí nevěřícně dívá. Dokonce mi bylo jedno i to, že se na mě nejspíš dívá i Stefan. V tu chvíli jsem vnímala jedině Damona a cítila se po dlouhé době naprosto šťastná.


14. Kapitola


" Eleno?" řekl nevěřícně Stefan. Trochu jsem se zděsila, ale svého rozhodnutí jsem nelitovala. Po chvilce jsem si všimla, že jsem pořád ještě v Damonově objetí. Pustila jsem ho a podívala se Stefanovi do očí. " Promiň." Špitla jsem.
" Já...já to nechápu." Divil se Stefan.
" Není to dost jasné? Prostě si prohrál. Elena si vybrala mě." Řekl Damon a šibalsky se usmál. Podívala jsem se na Damona a drbla jsem ho loktem do žeber.
" Auu." Zaúpěl.

Kiss and Love or Game_13. Kapitola

30. ledna 2011 v 20:11 | MaCi

" Stefane? Chci ti něco říct." Začala jsem. A Stefan napjatě čekal.
" Jsem…jsem ráda, že už jsi tady." Řekla jsem a objala ho. Nemohla jsem mu to udělat. Prostě nemohla. Když jsem ho objímala, přivřenými dveřmi jsem udivila Damona. Už je to tady zase. Předtím jsem se kvůli tomu rozhodla pro Stefana, ale teď když jsem si konečně přiznala- a né jen sobě, že miluji Damona bylo to ještě horší. Nejsem Katherine. Nechci mít oba bratry, ale nevím kterého se vzdát. Nechala jsem se pohltit myšlenkami a doufala, že najdu správnou odpověď jak pro srdce tak pro rozum.


13. Kapitola


Když jsem přišla domů, uviděla jsem na stole lísteček. Nejdřív jsem si myslela, že je to od Jenny nebo Jerremyho, ale bylo to od Damona. Vzala jsem lístek do ruky a četla:

Eleno, nebudu čekat věčně. Dneska do půlnoci máš poslední možnost se rozhodnout. Potom už mě nikdy neuvidíš. Damon.

Bylo to hrozné. Nechtěla jsem nikomu ublížit a ať jsem se snažila rozhodnout sebevíc bylo to těžké. Se Stefanem poslední dobu moc nevycházíme. Často jsem si říkala, že je to kvůli Damonovi, ale hádali by jsme se i tak. Vždycky jsem si myslela, že miluji jedině Stefana a že s ním chci být navždy. Ale pak se objevil Damon a všechny myšlenky mi rozházel. Vůbec jsem v nich neměla jasno, až teďka nedávno se mi zase srovnali v hlavě, ale úplně jinak. A právě proto nechci aby Damon odešel. Tohle bych už nezvládla. " Eleno?" zavolala Caroline.

Kiss and Love or Game_12. Kapitola

20. ledna 2011 v 18:31 | MaCi


Když jsem se zastavila, všimla jsem si, že jsem zraněná. Měla jsem celou nohu od krve. Chytla jsem si na hlavu a ucítila další krev. Pak jsem se podívala na břicho a uviděla obrovský střep. Divila jsem se, že ještě dýchám. Pak se mi, ale najedou začala točit hlava. Pomalu se mi všechno rozmazávalo. Přála jsem si jen jedno. Slyšet Damonův hlas.
"Eleno?!" zavolal někdo vystrašeně. " Eleno!" Už jsem ten hlas začínala poznávat. Znělo to opravdu jako Damon. Najednou mě napadla jedna myšlenka. To už jsem v nebi? Nebo se spíš řítím do pekla?


12. Kapitola


" Eleno!" uslyšela jsem ten hlas znovu a teďka už jsem si byla na sto procent jistá, že je to Damon. Což odpovědělo na mojí otázku. Asi jsem v pekle, protože v nebi bych na Damona už dávno zapomněla. " Cos to provedla?" říkal Damon. V jeho hlase bylo tolik soucitu a lásky jakoby se ten rozhovor předtím nikdy nestal. " Damone." Zašeptala jsem slabě a vyčerpaně. " To už jsem v pekle?"
" V pekle?" divil se Damon a k mému údivu se zasmál. " Ach Eleno. Je mi to tak líto. Brzy budeš zase v pořádku. Slibuji."

Kiss and Love or Game_11. Kapitola

16. ledna 2011 v 18:19 | MaCi


" Už je ti lépe Eleno? Včera si toho dost vypila a…." Z toho večera jsem si pamatovala jen kousky. Ale zarazilo mě to "a" "Co a…?" Ptala jsem se. " Nóó.." Bylo vidět, že se jí do toho moc nechtělo. "Caroline!" " No dobře, dobře…Když jsem tě včera odvezla domů pořád si říkala…."
" Co jsem říkala?" ptala jsem se zděšeně. " No říkala jsi, že….že Miluješ Damona. Pořád si to opakovala. Dokonce i pak když si usnula. Myslela jsem, že jsi vzhůru, ale spala jsi."


11. Kapitola


Posadila jsem se a zahanbeně se podívala na Caroline. Ta vytřeštila oči. " Takže to je pravda?!"
" Já…já nevím…asi." Přiznala jsem. " Eleno, ale vždyť Damon je….." bylo vidět, že hledá správný výraz. "….prostě Damon." Dokončila jsem. " Já vím, že ho nemáš zrovna ráda, ale není takový za jakého ho všichni mají."
" Eleno, mluvíme pořád té samé osobě?" Povzdechla jsem si. " Asi ho vážně miluju."

Kiss and Love or Game_10. Kapitola

9. ledna 2011 v 11:03 | MaCi" Damone co tu ještě děláš?" ptal se Stefan.
" Já? Promiň, že tě zklamu, ale nikam nejdu." Na chvíli jsem tohle všechno začala ignorovat."
" Vážně?" zeptala jsem se nadšeně. Damon kývl a pak dodal.
" Díky tady Britney." Řekl a usmál se na ni. A ten pocit žárlivosti tu byl zase.


10. KapitolaNevěděla jsem co mám dělat. Jestli mám brečet nebo se začít smát, ale věděla jsem, že je to moje chyba. " Britney?!" zopakoval Stefan. " Kdo to zase je Damone? A co tady dělá?" Damon Stefanovi věnoval šibalský úsměv a řekl: " Britney je taky upírka. Potkal jsem ji nedaleko v baru."

Kiss and Love or Game_9. Kapitola

5. ledna 2011 v 17:20 | MaCi

" Damone stůj!." " Proč Eleno, proč? Copak tě zajímám? I kdybych zmizel navždy bude to všem úplně jedno." " Co? ale,…"
"Nad tím jsem taky uvažoval." " Damone ne, to nesmíš." zakřičela jsem a málem mi vytryskly i slzi.
" Eleno?" ozval se hlas za mou. Otočila jsem se a uviděla Stefana. Když jsem se otočila zpátky, Damon už tam nebyl. Stefan ke mně přišel a objal mě. Ještě jednou jsem se podívala na chodník kde stál Damon a pak jsem se rozbrečela.


9. KapitolaLežela jsem v posteli a připadala si naprosto ztracená. Pořád jsem si v hlavě přehrávala rozhovor s Damonem. "Přece nesmí odejít, NESMÍ!" špitla jsem si potichu sama pro sebe.
" Říkala si něco Eleno?" Otočila jsem se a uviděla Stefana.
" Co tady děláš?"
" Po tom jak si včera vypadala jsem tě nechtěl nechávat samotnou."

Kiss and Love or Game_8. Kapitola

29. prosince 2010 v 13:35 | MaCi


" Eleno!" zakřičel Damon.
" Teď mě dobře poslouchej. Dneska Jerremymu k ničemu nebudeš a já nedovolím aby se ti něco stalo. I kdyby to mělo znamenat, že ten vchod zavalím kamenem. Rozumíš?!"
Jen jsem kývla a můj pokus o útěk radši zavrhla.


8. Kapitola

Seděli jsme tam a ani jeden z nás nic neřekl. Připadalo mi to jako věčnost. Už byli asi dvě hodiny ráno a tak jsem se pokusila usnout aspoň na chvilku. Sice byla všude hlína, ale byla jsem tak unavená, že mi to bylo jedno. Když jsem se probudila už svítalo. Ale než jsme mohli vyrazit na cestu, musela jsem udělat ještě jednu věc. Vím, že mě Stefan miluje a i když asi něco cítím i k Damonovi…když jsem si v mysli vybavila Damonovo jméno moje myšlenky se obrátili úplně jiným směrem. Jak dokonale vypadá, jak krásné jsou jeho oči a nakonec se mi vybavilo to jak jsme se líbali… tohle musí přestat! Nesmíš na něj myslet. Nesmíš! Přikazovala jsem si. Musím to zarazit. Hned.

Kiss and Love or Game_7. Kapitola

24. prosince 2010 v 10:00 | MaCi


" Můžu ti to dokázat." řekl a s odhodláním mě políbil. Nejdřív jsem se bránila, ale nakonec jsem se poddala a přitiskla se k němu, ovanula mu ruce kolem
krku a polibky mu opětovala. Nechtěla jsem přestat a bylo jasné, že Damon taky ne, ale musela jsem. Odtrhla jsem se od něj se slovy: " Stefan."

7. Kapitola


Damon si jen povzdechl. Pak se zadíval ke dveřím. " Stefan tady bude každou chvíli. Slyším ho."
Ještě jednou mě políbil. Bylo to tak rychle, že jsem nestihla ani protestovat a zmizel. Stála jsem uprostřed místnosti a ještě se zpamatovávala z toho co se stalo. "Eleno." zavolal Stefan.

Kiss and Love or Game_6. Kapitola

18. prosince 2010 v 13:30 | MaCi


" Já, já nemůžu." měla jsem slzy na krajíčku a on se ke mně pořád přibližoval. Bylo vidět, že mě chce políbit. Ale to jsem nemohla dovolit. Stefan. Jedině Stefan je správná odpověď. Ale chci aby to tak bylo…?
" Damone už jdi. Jsem vážně unavená." Damon se ke mně přiblížil ještě víc a řekl: " Tohle mi jako odpověď nestačí."
" Je to Stefan. Damone, je to Stefan." řekla jsem a s dozněním mích slov Damon zmizel.


6. Kapitola


Další den ráno jsem se probouzela s domněním, že to byl jen sen. Ale nebyl. Poznala jsem to podle toho příšerného pocitu, který mě tížil. Vstala jsem a šla do koupelny. Zavřela jsem za sebou dveře a sedla si do rohu. Nevím proč, ale ten divný pocit mě pořád neopouštěl. A neměla jsem chuť vůbec nic dělat. Seděla jsem tam a koukala před sebe asi čtvrt hodiny a přitom jsem pořád musela myslet na to co se včera stalo. Vážně je to tak, že bych nakonec milovala toho druhého bratra?...Ne. Takovou otázku musím hodně rychle vyhnat z hlavy. Tohle by mě vůbec nemělo napadat. Vždyť mám přece Stefana a ten mě miluje.

Kiss and Love or Game_5. Kapitola

11. prosince 2010 v 11:19 | MaCi


" A proč by to Elena dělala?" řekl sarkasticky. "Protože tě miluje." takovou odpověď nikdo nečekal. Damon se na mě podíval. A já nevěděla jak se mám tvářit a ani to jestli to náhodou není pravda.5. Kapitola


Ještě chvíli jsme se na sebe všichni mlčky dívaly. Ten upír prolomil to ticho jako první. " Musím si ještě něco zařídit."
řekl a zmizel. Teď mi bylo opravdu trapně, protože když tu ten upír byl tak jsem aspoň s Damonem nemusela mluvit, ale teď…
" Mám plán Eleno. Dostanu tě odsud pryč."
" A co ty?" ptala jsem se napůl vyděšeně. " Já se o sebe postarám. Stefan už všechno ví."

Kiss and Love or Game_4. Kapitola

2. prosince 2010 v 17:41 | MaCi


Damon vystoupil z auta. A jakmile bouchl dveřmi. Objevil se Stefan v hale a čekal na vysvětlení. Damon se zastavil a podíval se na Stefana. Kterému už začínala pomalu docházet trpělivost. Damon se jen ušklíbl a řekl: " Ztratil jsem ti Elenu."


4. Kapitola


"Cože?" zhrozil se Stefan. "Ztratil si….Elenu?" Damon jen přikývl. " Zase si ze mě střílíš Damone, že? To nemáš nic jiného na prací než mě otravovat?!" rozčiloval se Stefan. " Je to pravda." Obhajoval se Damon. " Ale jestli mi nevěříš, tak si jdi a přesvědč se. Ale měl by sis pospíšit, protože jestli Elenu někdo unesl, tak nemáme moc času." "Vážně Damone? Je to pravda?" ujišťoval se Stefan. " Jde o Elenu." Stefana ta slova co řekl Damon sice docela znervózňovala, ale teď šlo hlavně o Elenu.

Kiss and Love or Game_3. Kapitola

27. listopadu 2010 v 14:52 | MaCi


Rozběhla jsem se ke dveřím, ale byli zamčené a ty druhé dveře taky. Na oknech byli mříže a jiný východ už tu nebyl. Tak jsem si šla sednout zpátky na sedačku a čekala na to, co se bude dít.


3. Kapitola


Seděla jsem a čekala. Ale nic se nedělo. Čekala jsem celý den. A doufala, že se odsud co nejdříve dostanu. Už se začínalo stmívat a ani né za hodinu padla tma. Chtěla jsem si rozsvítit světlo, ale nemohla jsem najít vypínač. A tak jsem tam seděla po tmě. Pak vrzly dveře. Byl to příšerný a pronikavý zvuk. Ale teď mě trápila jiná věc. " Co se semnou stane?" špitla jsem si pro sebe. Najednou se světlo rozsvítilo a ozval se hlas. " Na to ti můžu hned odpovědět."


Kiss and Love or Game_2. Kapitola

20. listopadu 2010 v 18:32 | MaCi

" No tak Eleno, nastup si. Buď půjdeš dobrovolně nebo si pro tebe dojdu." dořekl a usmál se na mě. No aby si Damon pro mě přišel jsem fakt nechtěla. A on by byl schopnej to udělat. Tak jsem neochotně nastoupila do auta.

2. Kapitola

Jen co jsem za sebou zavřela dveře od auta, divně mě zamrazilo. Nevěděla jsem jestli mám být ráda, nebo ne. Ale asi jsem ráda byla. I když bych si to nikdy nepřiznala.

Kiss and Love or Game_1. Kapitola

14. listopadu 2010 v 14:16 | MaCi

Lidičky, protože jsem nemocná a nemám co dělat tak jsem se rozhodla, že budu psát povídku.
1. Kapitolu teďka zveřejním a vy mi prosím napište váš názor. Pravdivý!! ;o)


1. Kapitola

Seděla jsem v kuchyni a čekala na Caroline. Měli jsme jet spolu vybrat šaty na ples a ona měla jako vždy zpoždění. Abych si trochu zkrátila čas, vzala jsem si deník a
posadila se do obýváku na gauč. Náhodně jsem ho otevřela a vyvalili se na mě vzpomínky a myšlenky za posledních pár dnů.

Milí deníčku,
Je večer a já nemůžu usnout. Pořád musím myslet na Damona a na to jak mě zachránil před tím upírem, co mě chtěl zabít aby se pomstil bratrům Salvatorovým. No po tom zážitku mě to ani nepřekvapuje, ale jsem vyděšená s toho, že musím myslet na Damona…

 
 

Reklama