» Vyjímečně dělám laye - pokud máš zájem: ZDE

• Náběr Wardrobe + Affs: TADY

TVD- Spoilers- TVLine

24. dubna 2012 v 19:34 | MaCi |  spoilers and Talks

Jak líbačka Eleny a Damona změní jejich vztah v následujících epizodách?
To, co se teď děje s Damonem a Elenou i se Stefanem a Elenou, stojí za hodně zkoumání a hodně přemýšlení. Jak jsme viděli ve vztahu Damona a Eleny v minulosti, ti dva k sobě navzájem nepřestávají být přitahováni, ale očividně je tu něco, co Elenu drží zpátky a to oprávněně - prošli spolu mnohým, a ne všechno bylo nutně dobré. Jak se blížíme ke konci série, klíčovým slovem pro Elenu je "zmatenost". Bratři se musí rozhodnout, jestli jí nechají to promyslet, nebo jestli dosáhnou bodu, kdy se pro ně ta zmatenost stává frustrující.

Takže je tu mírová smlouva, mezi Damonem a Stefanem, něco jako "Jakkoli se rozhodne, my budeme v pohodě"?
Rozhovor o tom, jaké to bude, až se rozhodne, se odehraje v sekundách před poslední epizodou. Je to vlastně introspektivní, příjemný a emotivní moment mezi bratry. Je to scéna, kterou mám opravdu ráda a myslím, že i ostatní by jí mohli mít rádi.Učiní Elena definitivní rozhodnutí před koncem série?
Ano.

Můžete vyloučit zakončení ve stylu Kellyho Taylora "Vybírám si sebe"?
(smích) Ne, to vyloučit nemůžu. To bych vyloučila příliš mnoho z těch tří možností. Předpokládám ale, že je tu ještě čtvrtá možnost, která je "Vybrala jsem si vás oba." (smích) Důležitá věc týkající se jejího rozhodnutí je to, že ona není tou, která by nad tím měla naprostou kontrolu. Těmto dvěma mužům na ní opravdu hluboce záleží a jí také hluboce záleží na těch dvou. Je to opravdu rozhodnutí o tom, co pro mě a pro nás láska znamená a za jakých okolností je možné mít jeden druhého ve svých životech. Je to hodně bolestné.

Dovedu si představit, že je hodně těžké vycouvat, když už jste jednou trochu "okusili", jaký je Damon. Dokáže se Elena udržet pod kontrolou? Nebo jsou na obzoru nějaké další žhavé líbací scény?
(smích) Podívejte se, po té žhavé a intenzivní líbací scéně si dovedu představit, že by to trochu rozptylovalo pozornost. Bohužel ten chaos dosahuje v příští epizodě Defconu 11 (stav obranné pohotovosti - pozn. red.) takže Elena nebude mít mnoho času na rozmyšlenou předtím, než se v Mystic Falls začnou znova dít hrozné věci.

Momentálně je Jeremy jedinou osobou, která ví o tom polibku. Svěří se Elena ještě někomu jinému? Zjistí to Stefan?
Jo. Co se tohoto týče, Elena nebude neupřímná a nebude lhát, ani to neponechá v tajnosti. Takže uvidíme, co se stane v příští epizodě.Thanks vampire-diaries.tym.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 *Vany *Vany | Web | 24. dubna 2012 v 20:23 | Reagovat

jaj to bolo vasnive :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama