» Vyjímečně dělám laye - pokud máš zájem: ZDE

• Náběr Wardrobe + Affs: TADY

Leden 2011

Kiss and Love or Game_13. Kapitola

30. ledna 2011 v 20:11 | MaCi |  Kiss and Love or Game

" Stefane? Chci ti něco říct." Začala jsem. A Stefan napjatě čekal.
" Jsem…jsem ráda, že už jsi tady." Řekla jsem a objala ho. Nemohla jsem mu to udělat. Prostě nemohla. Když jsem ho objímala, přivřenými dveřmi jsem udivila Damona. Už je to tady zase. Předtím jsem se kvůli tomu rozhodla pro Stefana, ale teď když jsem si konečně přiznala- a né jen sobě, že miluji Damona bylo to ještě horší. Nejsem Katherine. Nechci mít oba bratry, ale nevím kterého se vzdát. Nechala jsem se pohltit myšlenkami a doufala, že najdu správnou odpověď jak pro srdce tak pro rozum.


13. Kapitola


Když jsem přišla domů, uviděla jsem na stole lísteček. Nejdřív jsem si myslela, že je to od Jenny nebo Jerremyho, ale bylo to od Damona. Vzala jsem lístek do ruky a četla:

Eleno, nebudu čekat věčně. Dneska do půlnoci máš poslední možnost se rozhodnout. Potom už mě nikdy neuvidíš. Damon.

Bylo to hrozné. Nechtěla jsem nikomu ublížit a ať jsem se snažila rozhodnout sebevíc bylo to těžké. Se Stefanem poslední dobu moc nevycházíme. Často jsem si říkala, že je to kvůli Damonovi, ale hádali by jsme se i tak. Vždycky jsem si myslela, že miluji jedině Stefana a že s ním chci být navždy. Ale pak se objevil Damon a všechny myšlenky mi rozházel. Vůbec jsem v nich neměla jasno, až teďka nedávno se mi zase srovnali v hlavě, ale úplně jinak. A právě proto nechci aby Damon odešel. Tohle bych už nezvládla. " Eleno?" zavolala Caroline.


Hillywood Parody of The Vampire Diaries Coming In February

30. ledna 2011 v 11:08 | MaCi |  News

Slavný Hillywood Show, nejlépe známý jejich parodií "Twilight Saga" dnes oznámil, že jejich další parodie bude "Vampire Diaries" a objeví je už v únoru.
( V c.č. je jedna z jejich prací)

Soutěž o 3 laye

29. ledna 2011 v 12:25 | MaCi
twilight-and-avril.blog.cz-soutěž

Spousta lidí se mě ptá, kdy bude zase soutěž o lay, nebo jestli jim nějaký lay udělám. Tak jsem se rozhodla, že tu soutěž o laye udělám teď.

• Lay vyhrají pouze tři lidi. Ty tři lidi si můžou přesně říct s čím chtějí lay udělat (na podrobnostech se domluvíme potom.) Nebudu vás mučit otázkama nebo něčím podbným.
• Stačí jen napsat:

1/ nick
2/ blog/ web
3/ s čím chcete lay
4/ co si myslíte o mojí grafice

( Já z vás, až soutěž skončí podstivě vylosuji tři lidi a dám vám vědět)TV Chick set interviews with Matt Davis & Sara Canning

29. ledna 2011 v 10:00 | MaCi |  interview
info

www.twilight-and-avril.blog.cz
Tak co chcete vidět na Alarica do budoucna?

"To je dobrá otázka. Opravdu dobrá otázka. Vzhledem k tomu, že pro něj to byl problém z hlediska účelu, nyní je Isobel pryč a to bylo jeho zaměření. Co teda dělá teď? Jaký účel mu slouží nyní? Myslím, že nakonec chce být klidný, a pokud to znamená zabíjení hodně upírů a vlkodlaků, aby ochránil město, pak je to to co udělá."

Jenna toho ví hodně o rodině Eleny, tak, že zatím nevíme ani my. Je možné, mohli bychom vidět, že vstupoupí do hry?

"Myslím, že ano. Rozhodně si to myslím. Myslím, že jsme již viděli, že Jenna musela také udržet tajnosti před Elenou. To je velká věc, která se musí řešit, když to není Elenina matka a je jen poučena o rodičovství. Myslím, že uvidíme něco víc. A taky si myslím, že to bude opravdu pro
Jennu jako hodit si smyčku a uvidí, že
možná neví o rodiné historii tak moc jak si myslela. Bude se asi cítit trochu na rozpacích, protože ona má být v pozici kontroly a skutečné autority. A když je tu
hodně tajemství vznášejících se kolem, ten druh výzvy, její pozice."

Vampire Diaries – Episode 2x13 – Daddy Issues – Extended Promo

28. ledna 2011 v 18:31 | MaCi |  trailers
video
Objevilo se další promo video k epizodě 2x13 "Daddy Issues". Toto video je další než to předtím a jsou v něm i scény, které jsme zatím neviděli.TVD-2x12_I´am

28. ledna 2011 v 15:37 | MaCi
I´am

twilight-and-avril.blog.cz
Epizodu 2x12 jsem viděla už ráno, ale s titulkama až teďka, proto vám můj názor píšu až teď. Popravdě když jsem vyděla tu scénu jak Damon zabije Rose, tak mi jí bylo dost líto-ikdyž jí moc nemusím a hlavně mi bylo líto Damona. Chudák. Hlavně v tom konci. Tak to vypadá, že btwilight-and-avril.blog.czude Damon zase takový jaký byl předtím. Ani nevím jestli mi to bude vadit. Damon je prostě Damon. Tohle k němu patří. A v trojúhelníku Tyler-Caroline-Matt jsem fandila spíš Tylerovi, ale v ukázce na další epizodu jsem se na něj dost naštvala. Caroline v kleci??! Za tím je určitě Juliet. A když už jsme u

Juliet, tak to vypadá, že je ještě větší mrcha než jsem si myslela. A to, že bude ve městě více vlkodlaků mě taky moc nepotěšilo.

• No, myslím si, že tahle epizoda mě rozhodně nezklamala. A už se těším na další. ;o)
• A co vy?
TVD- 2x14/ 2x15- Synopsis

28. ledna 2011 v 9:43 | MaCi |  Synopsis

TAJEMSTVÍ A LŽI - Stefan s Elenou si neuvědomují, že jsou sledováni, když jedou - jak doufají - na romantický víkend do Gilbertovic rodinného sídla u jezera. Jenna se začíná obávat, že k ní Alaric není upřímný. Jules sice vysvětlí Tylerovi důležitost kletby slunce a měsíce, jenže vynechá podstatný detail. Damon navštíví Historický spolek, aby si promluvil s Elijahem, jenže ten mu nechce prozradit žádné tajemství. Bonnie se podaří s pomocí Caroline a Jeremyho lstí zjistit novou šokující informaci o Lukovi. Tyler dává Mattovi pár přátelských rad o vztazích.


STEFAN VYPRÁVÍ ELENĚ - O jeho nejtemnějších dnech - Stefan (Paul Wesley) říká, Eleně (Nina Dobrev) o temných časech v jeho historii a o překvapující osobě, jejíž vlivem se všechno změnilo. Po získání pravdy od Luka (hostující hvězda Bryton James), Jonas (hostující hvězda Randy Goodwin), pocity Bonnie (Katerina Graham) a Jeremyho (Steven R. McQueen) jsou jasné. Damon se snaží se chytit Eliáše (hostující hvězda Daniel Gillies). Damon pro něj pořádá večírek s Jennou (Sara Canning), Alaricem (Matt Davis) a Andie (hostující hvězda Dawn Olivieri), ale v dalších minutách jedna informace hází Damonův plán do chaosu.

Ian Somerhalder Interview With The TV Chick

28. ledna 2011 v 9:33 | MaCi |  D.novinky
stars

twilight-and-avril.blog.cz
TV Chick udělal rozhovor tentokrát s Ianem Somerhalderem. Mluví o soucitu a lidskosti Damona a jak se to vyvíjí.

Damon je soucitnější a lidstvo ohromil díky této sezóně.
Bohužel, je to mimochodem
její chyba. (Julie Plec, jeden z tvůrců seriálu, která byla v té době v
místnosti s námi).


Jak si myslíte, že se Damon změnil a vyvinul od prvního dne ?

Wow. Skutečně hodně. Zpočátku to pro mě bylo trochu bláznivé. Uvědomil jsem si, že co bude Damon dělat, bude zajímavé. Začíná cítit věci, které nenávidí.  Damon nemá rád pocit, cítit s ostatními, protože pak je tu riziko. Jsou tam sázky. A když jsou tam sázky, riskujete ztrátu něčeho a to je právě něco, co nechce.

TVD_2x12_

27. ledna 2011 v 12:10 | MaCi
twilight-and-avril.blog.cz

• Tak jsme se konečně dočkali. DNES/ ZÍTRA bude další epizoda TVD po nejdelší pause do kdy zatím byla.

• V epizodě 2x11 jsme se dozvěděli, že už je Stefan venku z hrobky a Elijah nechce "zabít" Elenu, ale Klause. Katherine se, ale zdá se smrti nevyhne. Dále Katherine mluvila o Isobel a mi už podle spoilerů víme, že se v nějaké epizodě objeví a nebude sama kdo se vrátí zpět. Stejně tak se v některé epizodě objeví Lexi. (Stefanova přítelkyně), ale bude to jen ve flashbakové epizodě. Úplně na konci jsme mohli vidět Rose, která nebyla zrovna v pořádku a podle traileru víme, že ani nebude. Stane se s ní opravdové "monstrum". Taky se nám tu tvoří další milostný trojúhelník. Už máme: Stefan-Elena-Damon, Bonnie-Jerremy-Luka, a teď tu budeme mít i Caroline-Tyler-Matt. Pěkně se nám to zamotává.

• Pro připomenutí:Vampire Diaries Got Wood? Promo & Catch VD Promo Poster

27. ledna 2011 v 10:44 | MaCi |  Other videa
info
CW vydala novou reklamní kampaň, tentokrát se zcela novým promem s názvem "Got Wood?"
(už včera jsem se o tom trochu zmínila)
Julie Plec Answers Question: Will Ever be Elena with Damon?

26. ledna 2011 v 19:00 | MaCi |  interview
info

twilight-and-avril.blog.cz
Q.: Mohla byste nám shrnout druhou polovinu série?
Julie Plec: Dali jsme hodně věcí do pohybu a můžeme se dostat až ke konci vlkodlačí kapitoly, který nás vezme na velmi temné místo a změní tím životy všech postav, ne však v dobrém slova smyslu. Budeme se nořit stále hlouběji do tajemství čarodějnic a Bonniina osoba bude samozřejmě v jejich příběhu hrát velkou roli. A samozřejmě je to všechno o strachu z blížícího se Klause a o tom, kdo bude bojovat na čí straně, kdo je s kým spolčený, kdo koho zradí a jestli bude kletba zrušená obětí dvojníka a zda Elena zemře. Jedeme plnou parou vpřed.

Q.: Někteří fanoušci chtějí vědět: Dají se NĚKDY Elena s Damonem dohromady?
JP: Pokud by byl smysl sérií v někdy nebo navždy, nemyslím si, že bychom měli šanci stoupat nahoru, a nedělali bychom naši práci správně. Ale já bych nikdy neřekla kdy, jak nebo co skončí. Můžu jen říct, že show je založena na dívce, která miluje jednoho z bratrů, v druhém okamžiku ho nenávidí a obrací se k druhému a její city se vyvíjí a to je přesně naše show. Jsou tady možnosti, že se tam v budoucnu vydáme, takže pro jistotu zůstaňte naladěni!


Vampire Diaries Spoilers – TV Guide Mega Buzz

26. ledna 2011 v 11:03 | MaCi |  spoilers and Talks
Máte něco na Stefan a Elenu ve Vampire Diaries? - Harriet

NATALIE: Teď, když je Katherine v hrobce a Eliáš zdá se, že dělá svou práci, Stefan a Elena si vyjedou na romantický výlet k jezeru. Do "domu" jejích rodičů. "Prostě chtějí být normální pár, který jede na dovolenou," říká Paul Wesley. (Co by se mohlo pokazit?) "Samozřejmě, že nebezpečí. Nejen, že budou muset mluvit o logistice lidsko-upířího vztahu, Wesley přidává,
že možnosti nejsou atraktivní.New Nina Dobrev Promotional Photo

26. ledna 2011 v 10:52 | MaCi |  E.shoots
galery
Podívejte se na tuto novou reklamní fotografii. Nina Dobrev je na ní taky vždy ohromující. Doufejme, že se objeví z tohoto focení více fotek.

“Catch VD” – The Vampire Diaries New Promotional Campaign

26. ledna 2011 v 10:47 | MaCi |  others
info
CW vydala novou reklamní kampaň pro Vampire Diaries. Billboardy se nyní objevují na
Time Square v New Yorku a na Sunset Blvd v LA.


Kiss and Love or Game_Úryvek_13. Kapitola

25. ledna 2011 v 20:31 | MaCi
I´am

Kiss and Love or Game

• Lidičky tak tu pro vás mám úryvek další kapitoly povídky "Kiss and Love or Game" , ale v nejbližších dnech ji nečekejte. Mám ji ještě rozpsanou a teďka nemám moc času. Tak doufám, že vám zatím úryvek postačí.  ;o)

• ÚRYVEK:

Vzala jsem lístek do ruky a četla:

Eleno, nebudu čekat věčně. Dneska do půlnoci máš poslední možnost se rozhodnout. Potom už mě nikdy neuvidíš. Damon.


Steven R. McQueen Interview with The TV Chick

25. ledna 2011 v 15:11 | MaCi |  interview

• Budeme vidět více z milostného trojúhelníku s Lukou?
Ano.

• Bude někdo žárlit?
Milostný trojúhelník bude určitě pokračovat. Já jen doufám, že Jeremy zvítězí.

• A jak se bude nadále vyvítet jeho vztah s Elenou?
Myslím, že Jeremy byl mladý, všichni se proti mně spikli (směje se), ale teď se dozvěděl o tomto novém světě, a dostal si do hlavy, že nyní chce chránit svou sestru více než cokoli jiného.

New Promotional Photo Featuring Michael Trevino

25. ledna 2011 v 14:57 | MaCi |  Shoots


• Objevil se reklamní plakát Michaela Trevino. Doufejme, že se brzy objeví v HQ.