» Vyjímečně dělám laye - pokud máš zájem: ZDE

• Náběr Wardrobe + Affs: TADY

Next Spoilers of Vampire Diaries Series!

25. října 2010 v 20:18 | MaCi |  spoilers and Talks

twilight-and-avril.blog.cz
1. Katherinin mistrovský plán se projeví:
"Všechno to expoluduje, všechny informace, v příštích čtyřech epizodách," říká Julie Plec. "Během Dne Díkůvzdání se dozvíme velkou část, ne-li všechno."

2. Katherine je starší, než vypadá: Podle Julie Plec a Kevina Williamsona bude epizoda 2x09 plná flashbacků z Bulharska okolo roku 1492, které nám ukáží, proč je Katherine tak ďábelská. Ale neuvidíme Katherine předtím, než se stala upírem, ani její samotnou proměnu.

"Vrátíme se zpátky v čase a ukážeme spostu věcí, kvůli kterým je Katherine taková, jaká je," říká Williamson. "Vlastně odpovíme na spoustu otázek. Protože si myslím, že každého zajímá ta věc s dvojníky nebo jak se to bude nadále vyvíjet. A ona je Petrova - dostaname se do linie tohoto rodu...Ukážeme jak začínala, kam šla, proč ji chtěli, proč byla nezbytná pro příběh upírů."

Pokud jde o setkání s mužem, či ženou, která proměnila Katherine v upíra, Williason řekl "ještě ne", ale "nakonec se tímto směrem dáme."


3. Z Eleny se nestane upír...zatím: Narozdíl od knih nebude mít naše hrdinka v brzké budoucnosti averzi vůči sporýši a nepřidá se tak ke Stefanovi a Damonovi, ale nakonec možná ano. "Máme to přichystané, ale nebude to tento rok," říká Williamson.

4. Jeremy se znovu zamiluje, a mohla by to být Caroline. Nebo Bonnie. Nebo..."Můžete očekávat zabouchnutí s velkým Z," říká Plec o Jeremyho romantické budoucnosti. "Mohl by to být někdo, koho už známe."

A nebude jediný - jak Bonnie tak Damon se taky dočkají své příležitosti. Samozřejmě, Kat Graham a Williamson byli ohledně toho tématu méně ochotní - nabízeli nám "jo" a "ano" příslušně - a nikdo neřekl, jestli to myslí společně nebo ne.

5. Věci budou pro Bonnie nepříjemné (otravné): "Když něco zdokonalujete, jde to dobře i špatně," škádlí Graham. "Vy uvidíte obojí."

"Učí se, jak být čarodějkou, silnou čarodějkou, ale je také vidět, že v tom jsou nějaké slabiny a ona musí být opatrná," řekl Williamson. "Ona opravdu všechno nezná. Nemá babičku, aby jí učila. Je na to sama. Má Grimwar, takže některé věci může udělat, ale je tu cena, kterou bude muset zaplatit."

6. Jeremy je na cestě stát se hrdinou: Poté, co pozná, že Elena je jediná opravdová rodina jakou má - v dobrém i ve zlém - a poflakování s Taylerem Lockwoodem, Jeremy je připravený se přidat k boji proti komukoli, kdo ohrožuje život jeho sestry. A, aby byl pro Damona a celou skupinu více poutavý, má spostu drbů na vlkodlaky, se kterými se může podělit.

"Spíše, než aby nechal, aby se mu tohle všechno stalo, řekne si ´Kašlu na to a převezmu kontrolu a pomůžu," řekl Steven R. McQueen.

7. Alarick může být v bezpečí...zatím: "Jak Kevin, tak já, cítíme jak moc silná tato postava je," vysvětluje Plec. "Je vyspělý. Má respekt. Je opravdu důležitu postavou v celé show, protože jeho osobní cesta je spojená s Isobeliným příběhem, jak jsme mohli vidět na konci první série. A my čekámě na moment, kdy odstartujeme jeho vlastní. A my mu slíbili, že se to stane a nemůžeme se toho dočkat.

.:Thanks:.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 twilight.team - Sb - Kris twilight.team - Sb - Kris | Web | 25. října 2010 v 20:27 | Reagovat

nemožné odoalt a nepřečíst - ale zase jsem si přečetla jen něco, takže zase nejsem tak strašná :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama