» Vyjímečně dělám laye - pokud máš zájem: ZDE

• Náběr Wardrobe + Affs: TADY

5 Reasons Why Stefan and Katherine Should be Together!

6. října 2010 v 15:34 | MaCi

stars
Poté, co jsme všichni viděli 4. epizodu - Memory Lane, nemůžeme se vyhnout otázce - Měl by Stefan být skutečně s Katherine místo Eleny? Zní to bláznivě? Tady je 5 důvodu, proč jsou tito dva upíři předurčeni k věčné lásce (wetpaint.com)

5. Katherine je důvod, proč šel za Elenou.
Stefan a Damon se začali s Elenou sbližovat, protože je neuvěřitelně podobná Katherine. Jistě, Stefan se nakonec rozhodl dát přednost sladké Eleně, ale jeho vášeň pro sexy Katherine toto celé odstartovala. Ona je důvodem jeho pocitů. Elena bude vždy stín té první velké romantické lásky.

4. Ona je stále v jeho hlavě.
Katherine je často v jeho snech. Sny o nich společně. I v případě, že zůstává PG-13, to je horké. To má potenciál. Eleniny zvuky musí být trochu nudné poté, co strávil čas s někým, tak vzrušujícím (i když nebezpečným a děsivým) jako je Katherine.


3. Katherine přínáší Stefanovi vášeň
Přiznejme si to: Sefan a Elena nežijí party jako pár. Oni si jsou příliš podobní. Příliš "dobří" pro sebe navzájem. Katherine je "blázen", těkavá osobnost přenášející vášeň na Stefana. A jeho upřímná laskavost krotí její temnou povahu. Klasika - protiklady se přitahují. "Co to s tebou je, že mi na tobě pořád záleží?" zeptal se, hladil ji tvář, před tím, než ji políbil.
Pak ji uvěznil. Jak Katherine poznamenala, mezi láskou a nenávistí je jen tenká hranice, a tito dva jsou přesně na této hranici. Viděli jsme co se stalo na plese (Den Zakladatelů) v roce 1864. - Stefan překvapil Katherine se svým prohlášením: "Nikdy jsem se nesetkal se ženou, jako jste vy, podívám se na Vás a vidím anděla, když se Vás dotknu, celé mé tělo je v ohni. Políbím Vás a vím, že jsem do Vás zamilovaný." To je ten druh lásky, který vydrží klidně i po 140 letech.

2. Je ochotna za něj bojovat … navždy!

To jeho prohlášení na plese bylo už dávno.
Ale zanechalo znamení. Pravá láska / spřízněná duše/ láska na celý život. Po celou tu dobu je do ní stále zamilovaný a ona do něj. "Už s tím nebojuj, Stefane. Miloval jsi mě jednou, miluj mě znovu." Kromě toho, Elena je člověk. Katherine a Stefan jsou oba upíři. Radši než kompromis Eleniny lidskosti, jen se držte nesmrtelné lásky, kterou máte. Koho zajímá, jestli se právě teď trochu nenávidí? Mají věčnost na to, aby si k sobě znovu našli cestu.

1. Uvolnili by místo pro Damona a Elenu.
"bad boy" Damon, potřebuje hodnou holku, jako je Elena, která by ho vybalancovala. Jeho vtípky jsou vždycky lepší, když dostávají nesouhlas (ale tajnou chválu) Eleny. Bez Stefana ve středu, by Delena měla prostor …bojovat, rozbít, předělat a opakovat. Vztah bude trvat sice jen po Elenin život - pokud nebude proměněna - ale určitě bude nezapomenutelný.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kanka Kanka | Web | 6. října 2010 v 16:10 | Reagovat

Anoo,udělají prostor Deleně ! :D

2 Dadie Dadie | Web | 6. října 2010 v 16:13 | Reagovat

úplne s tým súhlasím :D Stefan s Kath, a konečne sa môže naplniť Delena :))

3 Nikita→♥Affs♥ Nikita→♥Affs♥ | Web | 6. října 2010 v 17:46 | Reagovat

presne

4 Lindsey - SB Lindsey - SB | Web | 6. října 2010 v 19:13 | Reagovat

Kromě toho posledního bodu bych i souhlasila x) Já pořád nwm, jestli má být Katherine s Damonem nebo se Stefanem... každopádně doufám, že nedopadne jako v knize x)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama